Wdkarstwo - darmowe wdkarskie filmy online Wędkarstwo Wędkarskie filmy Wedkarstwo - Darmowe filmy online

Gry online
5
mrz. 2013

Jednoręki bandyta

Jednoręki bandyta
Jednoręki bandyta to gra wszystkim znana. Pociągamy za wajchę i wygrywamy pieniądze. Na start mamy 1000$. Wybieramy ilość linii, oraz stawkę. Zabawa się zaczyna, sprawdź czy masz szczęście, czy pomnożysz swoje pieniądze które dostałeś na start, czy jednak wszystko stracisz i odejdziesz z niczym, albo zaczniesz grę drugi raz.

w górę
108 users have voted.
5
mrz. 2013

Angry Birds - wściekłe ptaki

Angry Birds - wściekłe ptaki
Angry Birds - wściekłe ptaki to gra wszystkim znana. Każdy posiadacz smartfona czy tabletu na pewno już w to grał. Wersja flash Angry Birds wprowadza dodatkowe poziomy i plansze z którymi wcześniej nie mieliśmy do czynienia.

Naszym głównym celem jest bombardowania zielonych świń super ptakami. Burzymy budowle i rozwalamy przeciwnika, a w zamian otrzymujemy punkty i odkrywamy nowe poziomy.

w górę
141 users have voted, including you.
5
mrz. 2013

Mario Traktor 2

Mario Traktor 2
Mario Traktor 2 to już druga wersja tej gry. Wcielamy się w różne postacie z gry Mario. Jako kierowcy traktora z przyczepą przemierzamy przez świat bohaterów i zbieramy monety. Pamiętaj, że przez szybką jazdę i wyrwy w drogach możemy zgubić trochę złota.

w górę
94 users have voted.
5
mrz. 2013

Atak pingwinów 3

Atak pingwinów 3
Atak pingwinów 3 to najnowsza wersja gry z tej serii. Gra strategiczna, gdzie naszym głównym celem jest tak rozmieścić, armaty, wyrzutnie, miotacze ogni aby pingwiny nie przedarły się do bazy. Oczywiście broń kosztuje, a pieniądze otrzymujemy za zniszczenie przeciwnika. Rewelacyjna gra która naprawdę wciąga.

w górę
114 users have voted.
5
mrz. 2013

Super Mario ATV

Super Mario ATV
Super Mario ATV to gra dla osób lubiących wyścigi samochodowe. Mario w terenowym quadzie ATV przemierza przez swój świat. Skaczemy po górkach, przeszkodach, a przy tym zbieramy monety jak w zwykłym Super Mario Bros.

w górę
130 users have voted.
5
mrz. 2013

Sonic Runner

Sonic Runner

Sonic Runner to jedna z najpopularniejszych mini gier. Biegniemy kultową postacią i przy użyciu spacji skaczemy aby omijać przeszkody i pułapki. Naszym zadaniem jest zebrać jak najwięcej monet.

w górę
106 users have voted.
4
mrz. 2013

LOL - laughing out loud

w górę
121 users have voted.
4
st. 2013

Bloons - balony

Blonns balony
Małpka strzela z łuku w balony. Mamy możliwość wyboru i siły strzału, oraz ograniczoną ilość lotek. Wraz z kolejnym poziomem jest coraz trudniej.

w górę
98 users have voted.
3
st. 2013

Bubble droga na szczyt

bubble droga na szczyt
LOL - Bubble droga na szczyt to jedna z najpopularniejszych tego typu gier. Tworzymy grupy z kul tak aby zetknąć ze sobą minimum trzy, a następnie znikają i zdobywamy punkty. Oczywiście gra na czas z obniżającym się sufitem, refleks i spostrzegawczość jest tu niezbędna.

w górę
170 users have voted.